Reiki

REIKI- KAS TAI?

REIKI – Rytų netradicinės medicinos gyvybinės, psichinės energijos, jėgų atstatymo metodas. Keista Reiki istorija prasidėjo (vėl atgimė) 19- tame amžiuje Japonijoje. Ši istorija, nesustabdyta nei žemynų, nei valstybių sienų, netgi religijų ar rasių, savo pradžią įgavo vienam ypatingai atkakliam ieškotojui, mokslų daktarui Mikao Usui beieškant to stebuklingojo gydymo prisilietimu metodo, apie kurį užsimenama senoviniuose rašytiniuose šaltiniuose. Taigi Mikao Usui tuo metu buvo nedidelio krikščioniškojo Kioto universiteto dekanas. Ypatingai gilus jo tikėjimas, puikus Biblijos žinojimas ir analizė, šventųjų raštų studijos, traukė prie jo susidomėjusius universiteto studentus, kurie per paskaitas studijuodami Šventajame rašte minimus stebuklingo išgijimo atvejus, įvykdytus Jėzaus, klausinėjo: „Jei tai buvo iš tiesų, kur ta stebuklinga jėga, kurios dėka Jėzus ir jo mokiniai darydavo įspūdingus medicinos stebuklus? Kur ta jėga?“ Mokslų daktaras Usui tuo metu dar negalėjo atsakyti į šį klausimą, todėl jautė pareigą išsiaiškinti, sužinoti. Jis pradėjo intensyvias paieškas budizmo, krikščioniškuose ir kituose Rytų šventraščiuose. Taigi jo paieškos pasiteisino – Reiki metodas buvo gražintas pasauliui. 

 Na o mes gyvename šiandien ir čia, esame gyvi, geriau ar blogiau jaučiamės, mūsų kūno energija cirkuliuoja energijos tėkmės kanalais – meridianais. Taip pat žmogaus energetinę sistemą sudaro ir pagrindiniai energijos priėmimo – paskirstymo centrai – čakros. Energija yra paskirstoma visam žmogaus organizmui – esant geram aprūpinimui – organai ir sistemos funkcionuoja teisingai, žmogus jaučiasi gerai, yra energingas, žvalus ir t.t. Taip pat per čakras vyksta energijos perskirstymas  ir susikaupusios perteklinės ar nesveikos energijos pašalinimas ne tik fizinio kūno – organizmo lygmenyje, tačiau ir kituose žmogaus biolauko sluoksniuose, kas apsprendžia emocijas, jausmus, siekius, intelektualinę, kūrybinę veiklą ir pan. taigi kol energija visais kanalais prateka laisvai, visos organizmo sistemos funkcionuoja gerai, žmogus yra sveikas. Tačiau… sutrikus energijos tėkmei, užsiteršus kanalams, juos pažeidus, tėkmė yra sutrikdoma – prasideda žmogaus negalavimai, ligos, psichinės būklės, elgesio kitimai.

Reiki – stiprus, subtilus energetinio poveikio metodas. Energetinė korekcija, naudojant Reiki – tai harmonijos, geros savijautos, ramybės ir pilnatvės grąžinimas. Reiki – tai mokymasis būti darnoje, tai augimas…

Reiki universali energija padeda atstatyti sutrikusią organizmo pusiausvyrą, atstatyti pažeistą harmoniją, išvalyti, pašalinti susikaupusius, žalojančius energetinius blokus, pripildo organizmą švarios, gyvybiškai būtinos energijos – to pasekoje atsistato organų ir sistemų veikla – vyksta sveikimo, gijimo, regeneracijos procesai.

 

       Informacija el.paštu:        kosmoenergetika@gmail.com

Comments are closed.