Taro

                   TARO  KONSULTACIJOS                                           

 BŪRIMAS TARO KORTOMIS, ATEITIES NUSAKYMAS

 

Daugelis pas mane besilankančių klientų, taip pat skambinantys svetainės lankytojai, teiraujasi ir prašo padėti atsakyti į jiems iškilusius svarbius klausimus ar netgi dilemas (vykti- nevykti, plėtoti veiklą- ar ją užbaigti, pradėti kažkokį projektą- ar nepradėti) internetu. Suprantama, žmonės užsiėmę, dažnai ir gyvenantys kituose miestuose, iškilus kažkokiai problemai, ne visada gali greitai pas mane atvykti.

Todėl šitoks informacijos gavimo būdas yra labai patogus ir greitas. Mane pažįstantys asmenys žino ir mato, kad atstumas man visiškai neturi įtakos darbo kokybei. Informacija yra nuskaitoma ir asmeniui atvykus į mano darbo kabinetą, taip pat jam esant kitame mieste ar net šalyje.

Būrimas Taro kortomis, Taro konsultacijos, Taro ateities prognozės vyksta nuskaitant informaciją iš vieningo žemės informacinio lauko, prisijungiant per žmogaus ir visuotinę pasąmonę, naudojant Taro kortų semantinę būrimo- archetipų sistemą, taip pat naudojantis ekstrasensoriniais informacijos gavimo kanalais. Todėl atsakymas būna konkretus, apibūdinantis besikreipiančio kliento situaciją, galimybes, norus, veiksmus, nusakantis būsimų įvykių ar pokyčių tendencijas ir vyksmą.

 

Taigi, jei iškilo svarbūs klausimai ir Jums norisi gauti į juos atsakymą, taip pat jei rūpi santykių, įvykių, finansinė ateitis,- užsisakykite būrimą Taro kortomis- Jums tereikia užpildyti šią žemiau pateiktą formą ir išsiųsti ją paspaudžiant formos apačioje esantį mygtuką “Siųsti”. Užklausos kaina- 25- 60 Eur (priklauso nuo analizuojamos srities ir išsamumo). Užklausos verslo klausimais, priskiriamos verslo konsultavimui ir joms yra taikomas kitas tarifas.

Užmokestį reikia pervesti į nurodytą banko sąskaitą, sąskaitos numerį atsiųsiu kiekvienam asmeniškai, gavusi šią užpildytą formą. Gavusi banko pavedimą, kuo greičiau išsiųsiu Taro kortų atsakymą ir išsamius paaiškinimus.   

Taro užklausa


Patvirtinimas

 Dėmesio: Prašau nurodykite tikrai gerą ir veikiantį el.pašto adresą, nes juo ir bus siunčiami atsakymai. Dažnai man nepavyksta susisiekti su asmenimis, kurių el.pašto dėžute yra ONE portale, kartais buna sunkumu su YAHOO portalu. Todėl, prašau nurodykite ir kitą, atsarginį el.pašto adresą, taip pat telefoną, kuriuo susisiekčiau jei iškiltų problemų su elektroniniu paštu.

Primenu, kad klausimas turi liesti kažkurią konkrečią Jums rūpimą sritį (pvz. meilė, karjera, finansai, psichologinė charakteristika ir pan.).

Kad lengviau būtų apsispręsti ir orientuotis, pateikiu keletą populiauriausių klausimų pavyzdžių ir temų:

  • Tarpusavio suderinamumas ir santykiai (dvieju asmenų tarpusavio sąveika- tinka dviems mylintiems asmenims, verslo partneriams ir kitiems dviejų žmonių ryšiams, santykių stipriosios ir silpnosios pusės, santykių ateities tendencijos, ką galima padaryti, kad įtakoti šių santykių vystymąsi, kaip veikti)
  • Atsakymas į Jums rūpimą klausimą (ar išvyksiu į užsienį, ar pereisiu į kitą darbą, ar sutiksiu mylimą žmogų, ar man verta mokytis…, ką man duos … šis mano pasirinkimas). Klausimai gali būti individualūs, tačiau būtinai konkretūs.
  • Sveikatos prognozės numatytam laikotarpiui
  • Psichologinė žmogaus charakteristika, atviri ir paslėpti elgesio stereotipai, charakterio savybės, rūpimi dalykai, pomėgiai, interesai ir kt. (galima pačiam žmogui, galima jam svarbiam asmeniui)
  • Ar Jūs esate įtakojami neigiamos energijos poveikio -magija, nužiūrėjimai, užkeikimai, vienatvės programos, programos verslo žlugimui ir kt. ( jei taip, tai kas veikia, kodėl, kokios priežastys, tendencijos, kas laukia ateityje, kaip tai pakeisti, korekcijos galimybės ir pan.)

Informacijos konfidencialumas garantuojamas.

 

Iškilus klausimams ar norint pasitikslinti, teirautis el.paštu: kosmoenergetika@gmail.com

Comments are closed.