Theta Healing – Giluminiai kasinėjimai

2019 m. Balandžio 13- 14 d.  10-17.30 val.

Tik naudodamas geriausius, efektyviausiai veikiančius įrankius, tu pasieksi savo tikslą..

Tokie įrankiai Theta Healing praktikose- kasinėjimai. Ateina metas judėti pirmyn ir pasiekti reikiamą “gylį” kur slepiasi visų blogybių ir ligų priežastys. Būtent tam specialiai sukurtas, įgūdžius ir žinias plečiantis

Theta Healing Giluminių kasinėjimų kursas dar labiau aktyvuoja jūsų intuiciją, intuityvų matymą ir žinojimą, gebėjimą nuskenuoti žmogų, rasti jam trukdančius tobulėti įsitikinimus ir juos keisti reikalingais. Šio kurso metu išmoksite kaip teisingai ir greitai atlikti kasinėjimus, rasti problemų priežastis ir jas pašalinti.

Kurso tikslas- besimokančiojo tobulėjimas, sąmonės pokyčiai, naujų žinių ir gebėjimų įvaldymas, rezonavimas- sąveika su žmogų supančiomis energijomis ir visos Visatos kuriančiąja jėga- Kūrėju.

Nuo 2018 m. šis kursas (kaip ir Teta bazinis ir Teta pažengusiųjų) yra privalomas norintiems dalyvauti tolesniuose Theta Healing seminaruose. Šis kursas atveria vartus į intensyvų tobulėjimą ir augimą, padeda suvokti kokią efektyvią ir stiprią metodiką įsisavinate, kiek daug su ja galima pasiekti ir kiek daug gero nuveikti..

***

Ateikite į GILUMINIŲ KASINĖJIMŲ TETA kursą ir :

 • Sužinokite pagrindinius kasinėjimo principus.
 • Isisavinkite pagrindinius 8 kasimo būdus.
 • Gilinkite “kasinėjimų”- problemų paieškos įgūdžius.
 • Sužinokite ir išmokite kaip teisingai panaudoti raumenų testą.
 • Gebėkite padėti žmogui sugražinti gyvenimo džiaugsmą ir prasmę.
 • Ugdykite gebėjimą keliauti į pačią problemos priežastį.
 • Pajuskite Theta metodo lengumą, efektyvumą ir svarbą.
 • Mokėkite pakeisti įsitikinimus.
 • Žinokite kaip negatyvias emocijas ir jausmus perkeisti į pozityvias.
 • Išsilaisvinkite nuo jus varginančių dlaykų efektyvių praktikų metu..
 • Auginkite savo meistriškumą, dirbdami efektyviai ir greitai…

Mokymų metu bus daug praktikų, vyks  intensyvus reikiamų programų ir jausmų užkrovimas

Vyks darbas su baimėmis, nuoskaudomis. Mokysimės kaip atrasti problemų priežastis, destruktyvius įrašus ir programas, kaip transformuoti kenkinaičus įsitikinimus į pozityvius.

Mokymų metu vyks daugybė intensyvių praktikų. Dalyviai gaus užduotis ir praktiškai jas atliks pagal perduotą Giluminių kasinėjimų ThetaHealing® kurso metodiką.

Mokymų metu 85%  laiko bus skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu augs Theta Healing metodo samprata ir asmeniniai įgūdžiai.

Šio kurso metu vyksta intensyvi, giluminė dalyvių transformacija, pokyčiai kurie apima veiklos, santykių, savirealizacijos sritis. Taip pat stiprėja kūno, sielos ir dvasios harmonija, samprata apie vykstančius procesus ir jų įtaką. Auga ir stipriau reiškiasi intuityvus gebėjimas suvokti savo problemų priežastis, jas rasti ir iš jų išsivaduoti. Kurti norimus dalykus savo gyvenime..

„ThetaHealing®“ metodą, praktiką ir patogias naudojimo technikas sukūrė Vianna Stibal- ThetaHealing® Instituto (Institute of Knowledge®, USA) įkūrėja. Tai šiuolaikinis alternatyviosios medicinos gydymo būdas, naudojantis kvantines technologijas. Vianna šio metodo pagalba pati išsigydė savo negalavimus ir sunkias ligas, kurių jai nepavyko įveikti jokiais kitais būdais, kur jai nebegalėjo padėti šiuolaikinė medicina ir jai atstovaujantys profesionalūs specialistai.  Dabar šis Teta metodas (ThetaHealing®) yra paplitęs visame pasualyje, jį, kaip terapinės pagalbos  (ir savipagalbos) priemonę, padedančią išsiugdyti ir taikyti gebėjimą sukelti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame,- naudoja ir labai mėgsta daugybė įvairių sričių specialistų.

 

Apie Metodą:

„ThetaHealing®“ metodą praktikuojančių žmonių smegenys veikia teta bangų diapazone, tai  leidžia pasiekti aukštą sąmonės būseną, kurioje įmanoma vienovė su visata, su Visa, kas yra, šaltiniu. Būdami šioje sąmonės būsenoje, tampa įmanoma akimirksniu keisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Atsiranda galimybė nustatyti ligų priežastis ir jas pašalinti, gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir numatyti ateitį, rasti ir pakeisti neigiamus įsitikinimus bei programas.

Taikant šį ThetaHealing® metodą, galima padėti sau, savo draugams, artimiesiems ir aplinkiniams žmonėms.

„ThetaHealing®“ — tai patogi, lengvai išmokstama technika, kuri į žmogaus gyvenimą įneša realius, norimus, laukiamus pokyčius.

Svarbu: Šios technikos įvaldymo meistriškumas pasiekiamas praktikuojantis,- pačius pirmuosius nuostabius rezultatus praktikuojantieji gauna jau  „ThetaHealing®“ mokymo kursų metu. Kiekvienas Theta healing seminaras besimokantįjį nukreipia jam tinkamiausia tobulėjimo, pokyčių, transformacijų ir išsilaisvinimo iš problemų linkme.

Mokymus veda sertifikuota Theta Healing metodo instruktorė- mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygos „Langas tarp pasaulių“ autorė - Eglė Gleščinskienė

Mokymai vyks dvi dienas: 2019 m.  Balandžio 13- 14 d.  10-17.30 val. – kasdien 1 val. pietų pertrauka (aplink daug kavinių tad tikrai rasite kur pavalgyti), taip pat viena arbatos pertraukėlė (pasirūpinkite mėgstamu užkandžiu prie arbatos)

Mokymų vieta: Kaunas, šalia PC „Akropolis“ (vieta bus patikslinta vėliau).

 

Būtina dalyvavimo sąlyga: įsisavintas Teta Gydymo Bazinis kursas (Theta Healing Basic DNA®) ir Teta Gydymo Pažengusiųjų kursas.

Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.

Kurso dalyviai gaus:

Sėkmingai užbaigus kursą- ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, atitinkamo lygio praktiko sertifikatą.


SVARBU:
 

Vieta rezervuojama pervedant 50 eur. registracijos mokestį. Norėdami užsiregistruoti prašome susisiekti el.paštu kosmoenergetika@gmail.com ir į savo el.pašto dėžutę gausite duomenis registracijos mokesčio pervedimui. Atlikę pervedimą gausite dalyvavimo seminare patvirtinimą, jums bus rezervuota dalyvio vieta, gausite detalią informaciją apie seminaro eigą, vietą ir pan.

“Theta Healing Giluminiai kasinėjimai” dalyvio mokestis:

Ankstyva registracija- iki Kovo 10 d.  – 250 eur. 
Registracija iki Balandžio 1 d. – 300 Eur
Registruojantis vėliau – 350 eur.

Pakartotinai lankant šį seminarą – pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo oficialios kainos.

Dėmesio, dalyviui, surinkusiam 5 asmenų grupę, skiriama 50% seminaro vertės finansavimo stipendija, o surinkusiam 10 asmenų grupę- 100% vertės seminaro kainos stipendija.

Dalyvio vieta rezervuojama tik po registracijos mokesčio pervedimo, tad pasirūpinkite tuo iš anksto, užsitikrinkite sau vietą seminare ir galimybę tobulėti.

Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžinamas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, nekeičiamas į kitus kursus/datas).

Norėdami užsiregistruoti, prašome susisiekti el.paštu kosmoenergetika@gmail.com arba pasirinkti ir užpildyti norimų mokymų formą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą 

REGISTRACIJA Į MOKYMUS

Po registracijos į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie registracijso mokesčio pervedimą pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

Informacija tel. 8 618 03054 (Eglė), el.p. kosmoenergetika@gmail.com

Bookmark the permalink.

Comments are closed.