Theta Healing® Sesija

biodnr2018 m. kiekvieną penktadienį  11- 18 val.(Kaunas)

Vyksta Individualios Teta sesijos (tiesioginės ir nuotolinės)

Teta healing (korekcija) – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri keičia žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Šioje būsenoje yra įmanoma susisiekti ir dirbti kartu su Kūrėju, su Šaltiniu, Visata, Dievu (pavadinimas priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų). Įėję į Teta būseną galime vykdyti galingus gydymus, akimirksniu transformuoti giluminius blokus, šalinti neigiamus įsitikinimus ir patyrimus, pasąmonės ir visos žmogaus Esybės (visuose lygmenyse) traumas.

Teta Gydymas (Theta Healing®) – tai proto, sielos ir kūno perkeitimas energetiniame ir DNR lygmenyse.  Tai bendra kūryba su Dievu. Galima pavadinti, kad tai ypatingas kreipinys į Dievą (Kūrėją) esant teta bangose, tai lyg malda, tačiau su stipriais organizmo performavimo, sveikimo, blokų ar pažeidimų pašalinimo kodais. Tokios sąveikos galimybes dabar patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje.

Reikalinga išankstinė registracija, užsisakyti Teta sesiją prašome čia,2258 kartu paminėkite pageidaujamą atvykimo Vasario 12 d. laiką – tuomet Teta sesija, suderinus ir patvirtinus atvykimo laiką, vyks gyvai. Arba pažymėkite, kad norite Teta sesijos per Skype, tuomet bus suderintas toks sesijos laikas ir vykti į Kauną nereikės, sesija vyks naudojant Skype programą.

Planuojama Teta sesijos trukmė- iki 1 val. Sesijos kaina- 50 Eur.

Teirautis galima el.p. kosmoenergetika@gmail.com arba tel. 8-618-03054

Daugiau apie tai…

________________________________________________

Bookmark the permalink.

Comments are closed.