Angelų medicina

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus gydymo būdų. Ji paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti. 

 

Naudojamos unikalios darbo praktikos ir metodikos, kurias padovanojo žinomi lektoriai bei šviesos darbuotojai: Angelų terapijos pradininkė psichologijos mokslų dartarė Doreen Virtue „Angelų medicina“, „Deivės ir angelai“ knygų autorė bei Drunvalo Melhisedekas „Gyvenk širdimi“ ir „Senosios gyvenimo gėlelės paslaptis“ autorius. 

 DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI

Du kartus per mėnesį organizuojami darbo su savo šviesos kūnu užsiėmimai. Tai grupinės terapijos vakarai, kurių metu vyksta aktyvūs visų dalyvaujančiųjų asmenų šviesos kūnų valymo seansai.

Pirmoje kiekvieno vakaro dalyje dirbame pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu yra iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygoja negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi.

Kita užsiėmimo dalis– Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu. Atveriamas pasirinktas Kosmoso energijos kanalas, kurio srautas nukreipiamas dalyvaujančių asmenų energetinio lauko valymui. Vyksta neigiamo energetinio poveikio, neigiamų aplinkos bei neharmoningų santykių priežasčių neutralizavimo procesai, kenksmingos energijos ir informacijos šalinimas iš žmogaus sąmoningos ir nesąmoningos Esybės dalies- iš visos energetinės struktūros.

           UŽSIĖMIMO PLANAS:

  1. Susiderinimas su aplinkos energijomis.
  2. Praktika su pasirinkto Archangelo energija pagal Doreen Virtue „Angelų medicina“  ir Drunvalo Melhisedeko, metodikas. Pasirinkto Archangelo iškvietimas, darbas su jo energija (priėmimas, nukreipimas negatyvios informacijos ir energijos naikinimui bei užpildymui gydančia, harmonizuojančia Dieviška Meile ir šviesa).
  3. Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu.
  4. Aptarimas      

Viso kurse 8 užsiėmimai. Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val. 

Daugiau apie ANGELŲ KURSUS skaitykite čia. Registruojantis iš anksto galioja didelės nuolaidos!

Registracija galima ir el.paštu kosmoenergetika@gmail.com. Registruojantis nurodyti savo vardą, pavardę, tel.Nr. ir į kokius užsiėmimui registruojatės. 

Daugiau informacijos apie Angelų mediciną (Angelų terapiją) ir užsiėmimus rasite čia…