Širdies ir kraujotakos susirgimai – Nuotolinis seminaras


cnpkiu

Širdies darbo ir kraujotakos seminaras

Tai Dvasinių mokymų – Kosmoenergetikos seminaras pasirengusiems toliau gilintis į energinius procesus. Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firas ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

Mokysimės  su energijomis koreguoti širdies veiklą

Įsisavinsime tam skirtas energijas Kraon, Džilius ir Ninalis

Kraujotakos problemas spręsti, valyti kraują nuo įvairių infekcijų, atstatyti optimalius parametrus esant kitoms lėtinėms ligoms galime energijomis Kraon arba Džilius, širdies darbo sutrikimus šalinti galime energija Ninalis.. Darbo ypatumai, kanalų derinimas, apribojimai ir visa kitą ką turime žinoti… Iniciacijos į šias energijas…

Kanalas Kraon– tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms.  Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia  blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Kanalas Džilius– naudojamas esant blogiems kraujo tyrimams ir nusilpus imunitetui, tinka bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos.

Kanalas Ninalis– tinka širdies ir širdies kraujotakos ligų korekcijai, energetiniam gydymui, profilaktikai. Širdies ritmo koregavimas, širdies stiprinimas.

  • Seminaro metu perduota technika padės greičiau įveikti širdies ir visos kraujotakos sistemos negalavimus, šalinti traumų ar pažeidimų, ilgalaikių sutrikimų pasekmes, gydyti uždegiminius procesus. Taip pat sužinosite kaip su energijų pagalba koreguoti tokių jautrių organų, kaip širdis, darbą. Bus mokoma kaip sveikatinti širdį, didinti žmogaus energinį potencialą ir gyvybingumą.

Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

Tai nuotolinis seminaras. Dalyviai dieną prieš iniciacijas gaus teorinę, puikiai paruoštą, išsamią mokymo vaizdo medžiagą, o nustatytu laiku – online susitikimo ZOOM platformoje metu, atsakymus į iškilusius klausimus, patikslinimus ir iniciacijas į įsisavinamas energijas.

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams!

Registracija ir daugiau informacijos čia…

DSC03662-m

 Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Magistrė Eglė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” vadovė Lietuvoje

 ___________________________________________