Amuletai

AMULETAI  IR  TALISMANAI

AMULETAS – nešiojamas prie savęs nedidelis daiktas, užkrautas maginėmis formulėmis, atitinkamomis vibracinio dažnio energijomis ir veikiantis pagal įvestasmeiles gele programas. Amuletas yra skirtas sukurti ir palaikyti žmogaus ar kokio labai brangaus gyvūno įvairiapusę apsaugą.

TALISMANAS – nešiojamas su savimi arba laikomas pagal paskirtį tam tikroje vietoje (darbe, namie, verslo pasitarimų kambaryje, prekybos vietoje) daiktas, pakrautas maginių formulių, pasirinkto vibracinio dažnio energija ir programa sėkmei. Talismanas yra skirtas sėkmei, norimam tikslui, norimiems pasikeitimams ir kitiems veiksniams pritraukti. 

Amuleto ir talismano veikimas priklauso nuo to iš kokios medžiagos jis pagamintas, pagaminimo laiko, daikto paskirties, nuo esamų simbolių ir kt. Labai svarbus veiksnys yra amuleto ar talismano pakrovimas, surišimas su konkrečiu asmeniu, vibracinio veikimo dažnio ir poveikio programos įvedimas. Todėl norint, kad jis tarnautų konkrečiam asmeniui ir būtų suderintas su juo, sukurtų apsaugą ar veiktų pagal pasirinktą programą būtent jam, reikia ir atlikti visą šį darbą.

  • Padedu parinkti amuletą arba talismaną konkrečiam žmogui, konsultuoju dėl jo tinkamumo norimam tikslui; 
  • Pakraunu ir suderinu amuletus ir talismanus, įvedu norimo rezultato ar poveikio programą; 
  • Konsultuoju dėl talismanų ir amuletų naudojimo, kad būtų kuo geriau išnaudotos jų galimybės. 
 

Amuletus ar Talismanus galite užsisakyti čia: https://www.amuletai.eu/