Psichoinformaciologija

Pristatymas- Psichoinformaciologija- PSY-I.T. technologijos

 

  Pastaruoju metu visame pasaulyje labai stipriai auga žmonių susidomėjimas Kosmohumanizmo idėjomis. Kosmohumanizmas palengva tampa suvienijančia skirtingų socialinių sluoksnių, krypčių, nacijų jėga. Visi brandžiausi, gryniausi, aukščiausi žmonijos siekiai- t.y. taika, ekologija, sveikata, išsilavinimas, laimė ir gerovė- tai lyg sudedamosios Kosmohumanizmo principo dalys.

Pristatome naują ir vis labiau populiarėjantį mokslą- Psichoinformaciologiją.

Mūsų komanda bendradarbiauja su Psichoinformaciologijos mokslų daktaru prof. A.Ignatenko, kuris į šio mokslo koncepciją integravo daugelį kitų sudėtingų disciplinų, 12- kos lygmenų Žmogaus- Visatos sąmonės bioinformacinį modelį, kosmohumanizmo principus ir to rezultate turime puikų, stiprų profesoriaus Ignatenko psichoinformacinių technologijų darbo su žmogumi ar bet kokia kita sistema darbo modelį- PSY-I.T technologijas.  

Mūsų komandos narė Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė Eglė jau intensyviai dirba, taikydama šias technologijas besikreipiantiems pagalbos žmonėms ar organizacijoms. Tai Jaunystės, Sveikimo, jėgų ir gyvybinio tonuso atstatymo, gebėjimų ir talentų atskleidimo, norimų projektų realizavimo, santykių harmonizavimo ir kitos sritys. 

PSY-I.T. technologijos leidžia efektyviai ir greitai spręsti sudėtingas problemas, koreguoti negatyvių procesų bet kokioje srityje pasireiškimą, transformuoti žmogaus bioinformacinėje struktūroje esantį negatyvą į pozityvą, pasiekti itin sudėtingus užkoduotus žmogaus informacinius lygmenis ir šalinti ten susikaupusią karmą, involiucines programas. 

Darbas naudojant šią unikalią techniką nebepriskiriamas prie jokių parapsichologinio darbo sričių ar šakų. Tai mokslas, atveriantis naują etapą žmogaus evoliucijoje, jo biocheminių, psichinių, mentalinių procesų valdyme, profesionalus pilotažas koreguojant bet kokius žmogaus energoinformacinės sistemos lygmenis ir šalinant ten esančius pažeidimus, negatyvius kodus, programas ir visa kitą, kas yra negerai, kas trukdo žmogui pasiekti 100 % sveikatą, atverti ir sustiprinti savo gebėjimus, pasiekti norimą socialinį lygmenį, išnaudoti slypinčias kūrybines galias.

  Nuotraukoje Eglė Gleščinskienė ir prof. AlbertIgnatenko

Darbas naudojant PSY-I.T. technologijas apima keletą etapų, tai ir pokalbis su žmogumi, ryšio su visa jo energoinformacine sistema sukūrimas, blokų bet kokiuose sistemos lygmenyse šalinimas, pozityvių programų sukūrimas ir įvedimas, evoliucinių visatos energijų apjungimas norimiems pokyčiams įvykti.. Evoliucinės Subinformacinės Žmogaus Matricos sukūrimas ir užpildymas reikiama energija jos realizacijai. 

_________________________

Dėl tokios pagalbos jau galima kreiptis į mūsų komandoje dirbančią specialistę Psichoinformaciologę, Kosmoenergetikos Magistrę Eglę, kuriai šiuo metu jau yra suteiktas Psichoinformaciologijos PSY-I.T. Meistrės laipsnis ne tik  darbo su žmogaus bioenergoinformacine sistema ir bet kokių kitų sistemų ar reiškinių korekcijai trokštama kryptimi, tačiau ir būsimų įvykių (ateities) matymo ir korekcijos sertifikatas (Psychoinformatiologist predictor). Tai vienintelė tokio lygmens specialistė Lietuvoje.

Susisiekti su Egle galima el.paštu kosmoenergetika@gmail.com 

  
 
Vytis Tamoliūnas
Publ. http://www.kosmoenergetika.lt/