Seminarai

DVASINIAI MOKYMAI- KOSMOENERGETIKA

Tarptautinio projekto  ”Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” komandos specialistai,  generuojantys pačias inovatyviausias Žmonijos Dvasinio augimo ir psichinių savybių atskleidimo ir panaudojimo galimybes, deklaruojantys ir pritaikantys Kosmohumanizmo principus, perduodantys gilias energetinio virsmo bei Sąmonės transformacijos technologijas Žmogaus Dvasiniam tobulėjimui-

Organizuoja seminarus, asmenims, norintiems ugdyti Dvasines vertybes ir gebėjimus, taip pat įsisavinti darbo su energijomis- Kosmoenergetikos kursą

 

Tai unikalūs ir vieninteliai tokio pobūdžio mokymai Lietuvoje,- žinias bei įgūdžius perduoda ir iniciacijas (įšventinimus) į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Mokytoja Eglė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” vadovė Lietuvoje

 

KOSMOENERGETIKOS MOKYMAI 

 (teorija, praktiniai mokymai ir iniciacijos į Kosmoenergetikos kanalus)

 • Įvadinis Kosmoenergetikos kursas,
 • I pakopos Kosmoenergetikos specialistų mokymai (FARUN BUDA kanalas + dar 9 KEN) ir iniciacijos,
 • II pakopos Kosmoenergetikos specialistų mokymai ( iki 20 KEN) ir iniciacijos,
 • III pakopos Kosmoenergetikos specialistų mokymai ( iki 40 KEN) ir iniciacijos,
 • Kosmoenergetikos Meistro kvalifikacijos specialistų rengimas (Budistinis ir maginis KEN blokai) ir iniciacijos,
 • Magistro kvalifikacijos kosmoenergetikos specialistų rengimas.

 

      KEN- Kosmoenergetiniai kanalai. 
 
Kosmoenergetika- itin efektyvus energetinio darbo, situacijų keitimo, išsilaisvinimo iš magijos ir burtų, kūrybinių ir dvasinių gebėjimų atvėrimo metodas, kurį pastaruoju metu renkasi vis daugiau žmonių, norinčių išmokti dirbti su subtiliomis Kosmoso energijomis, norinčių padėti sau ir kitiems spręsti įvairias gyvenimo problamas, taip pat atrasti ir išgryninti, sustiprinti talentus ir gebėjimus, aktyvuoti Dvasinius gebėjimus ir pan.
Kosmoenergetikos mokymasis- pakopinis procesas, t.y. mokinys gauna teorinę dalį, vyksta iniciacijos (įšventinimai) į Kosmoso energijos kanalus.
Kosmoenergetikos kanalų iniciacijos bei mokymas plečia kiekvieno individo sąmonę, lavina pojūčius bei priimamos ir suvokiamos informacijos diapazoną, stiprina gebėjimų, talentų ir savirealizacijos bei poveikio išorės pasauliui galimybes.  Tai stiprina fizinį ir energetinį žmogaus kūną, leidžia prisiliesti prie neišnaudotų ir iki tol nepažintų rezervų. Atsiranda galimybė padėti ne tik sau bet ir kitiems, prašantiems pagalbos asmenims, keisti situacijas.  
Po mokymo bei iniciacijos į kanalus mokinys gauna prisijungimą prie atitinkamo dažnio kosmoso energijos ir gali naudotis šiuo neišsenkamu informacijos bei energijos šaltiniu…            
  
      Mokymas atveria galimybes
 
 • Diagnozuoti energetinių centrų, čakrų darbą. Įvertinti atskirų organų ir organizmo sistemų būklę,
 • Atpažinti bet kokio energetinio poveikio rezultatus (magija, įvairios programos ir struktūros ir kt.) bei jas neutralizuoti,
 • Panaikinti giminės karminius įspaudus,
 • Normalizuoti svorį, koreguoti kūno proporcijas, atstatyti optimalią hormoninę pusiausvyrą ir kt.,
 • Energetiškai valyti gyvenamąsias ir darbo patalpas, automobilius, meno kūrinius, daiktus ir kt.,
 • Parinkti ir įvesti norimas programas, pakrauti amuletus ir talismanus,
 • Vystyti dar neatrastus savo gebėjimus pasijungiant į žemės ir kosmoso aiškiaregystės kanalus,
 • Gebėjimą valdyti materialinės gerovės, pilnatvės ir pasitenkinimo energijas…

Kosmoenergetikos mokymas vyksta pakopomis, priklausomai nuo to kiek žinių ir energijų mokinys nori įvaldyti. 

Mokymo pradžia- Kosmoenergetikos pradžiamokslis– seminaras, kurio metu yra suteikiami darbo su Kosmoso energijomis pagrindai, supratimas kaip ir ką galima daryti su šia stipria energija (apie Kosmoenergetikos pradžiamokslį skaitykite žemiau). Mokinys yra mokomas sukurti stiprią apsaugą, nuo bet kokio neigiamo, kenkiančio, destruktyvaus poveikio. Mokomas kaip kviesti kanalų energijas, kaip jas nukreipti kad vyktų gydymas, korekcija ar organų atstatymas. Šio seminaro metu mokinys gauna iniciacijas- įšventinimus į tris Kosmoso energijos kanalus: Farun-Buda, Firast ir Zevs.

 

Yra sukurtos specialios mokymo programos, leidžiančios, kiekvienam norinčiam pasirinkti Kosmoenergetikos mokslus pagal jį labiausiai dominančią sritį ir gauti reikiamas žinias bei iniciacijas (įšventinimus) į parinktus Kosmoenergetikos kanalus.

 

 Kosmoenergetikos mokymo programos:

 • Pagrindinė Kosmoenergetikos mokymo programa Čia mokymas vyksta palaipsniui įsisavinat tris Kosmoenergetikos mokymo lygius:  

1. Kosmoenergetika- Energoterapija (Budistinis kanalų blokas), 
 2. Kosmoenergetika- Socioterapija (Maginis kanalų blokas), 
 3. Kosmoenergetika- Dvasinė terapija (Magistrinis kanalų blokas).

Vyksta iniciacijos į Kosmoenergetikos kanalus, praktiniai darbo su subtiliomis energijomis mokymai, perduodamos energetinio valymo ir korekcijos technikos. Taip pat analizuojamos įvairios elgesio, santykių, stereotipų ir sąveikos su aplinka programos bei energijos, padedančios iš to išsilaisvinti, suteikti reikiamą pagalbą kitiems. Perduodama reikiama informacija, kodai, programų perdavimo per atstumą žinios ir metodai, intuicijos ir bet kokių jos apraiškų ugdymo metodai, kūrybinio potencialo stiprinimo ir atskleidimo technikos.

Plačiau apie šią mokymo programą skaitykite čia: 

 • Specializuota individuali programa, skirta konkrečių, pas žmogų esančių negalavimų gydymui ar problemų sprendimui. Pagal šią programą, Kosmoenergetikos specialistas individualiai parenka Kosmoenergetikos kanalus, kurie reikalingi, kad žmogus pats galėtų išsilaisvinti nuo jį varginančių dalykų, atstayti sveikatą, pašalinti negalavimus ir pan. Mokinys mokomas kaip dirbti su energijomis, kaip jas taikyti savęs valymui ir atstatymui, o vėliau, jeigu to reikės ir padėti panašias problemas turintiems artimiesiems arba draugams. Vyksta iniciacijos (įšventinimai) į parinktus Kosmoenergetikos kanalus.Įsisavinami 3-10 Kosmoenergetikos kanalai.
 • Programa, skirta magijos ir burtų nuėmimui ir išsilaisvinimui iš užsitęsusių varginančių situacijų, iš negatyvios svetimos įtakos. Pagal šią programą mokinys yra mokomas kaip teisingai atlikti energetinį valymą, kaip susikurti stiprią, apsaugančią nuo maginio poveikio apsaugą, kaip nusiimti jau esančias (uždėtas) magines programas, tokias kaip nužiūrėjimas, užkalbėjimas, porča, prakeiksmas, verslo žlugimo programa ir pan. Taip pat ir kaip atsistatyti po tokių patirtų skausmingų dalykų.
 • Programa moterims- jaunystės ir moteriško žavesio kūrimas. Pagal šią programą moterys arba vyrai, kurie ketina padėti moterims yra mokomi kaip valyti ir atstatinėti moters organizmą ir visas organizmo sistemas. Mokomės kaip šalinti įvairius kūne bei visoje energetinėje sistemoje esančius blokus, trukdančius reikiamai energijai maitinti ir palaikyti tinkamą organų ar organizmo sistemų darbą. Yra mokomasi atstatinėti, derinti moters hormoninį foną, reguliuojama endokrininių liaukų veikla. Mokomės svorio mažinimo arba, jeigu svoris yra per mažas- didinimo energetinio darbo subtilybių. Ir žinoma- moters atjauninimo, moteriško žavesio suteikimo subtilybių. Vyksta iniciacijos į parinktus šiai programai Kosmoenergetikos kanalus.
 • Kosmoenergetikos mokymo programa ezoterinės krypties specialistams– tiems, kurie siekia profesionalių žinių, kurie savo ateitį sieja su darbu ir mokymais parapsichologijos srityje.
Tie, kuriuos domina Kosmoenergetikos kanalai ir šios energetinio darbo ir Dvasinio tobulėjimo technologijos mokymasis, gali rinktis labiausiai atitinkančias mokymos programas, kreiptis į Kosmoenergetikos Magistrę Eglę dėl atskirų programų paaiškinimo, taip pat gali peržiūrėti žemiau pateikiamus Kosmoenergetikos kanalų aprašymus ir jų veikimo sritį ir rinktis tuos kanalus, kurie jiems atrodo patys reikalingiausi ar įdomiausi. 
Kreiptis el.p. kosmoenergetika@gmail.com  arba tel.: +37061803054

Seminarų tvarkaraštį rasite čia

 
 ________________________________________
 

 KOSMOENERGETIKOS KANALAI

 

BUDISTINIS  KEN  BLOKAS

Kanalas Farun-Buda
Blokuojantis dažnis Akbal
Paskirtis

Pagrindinė universali Kosmoenergetikos metodo energija, nuo kurios prasideda mokymai. Veikia daugumą susirgimų, tačiau lėtai. Chirurginių operacijų metu ir po to padeda išvengti didelio kraujavimo, žymiai pagreitina gijimą, išveda iš komos būsenos. Naudojama žmogaus biolauko užpildymui sveika energija, kuomet jaučiamas nuovargis, išsekimas, apatija ir pan. Sąlygoja nervų ir imuninės sistemų atstatymą ir grįžimą į optimalų darbo režimą.

Kanalas Firast
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Neutralizuoja išorinio energetinio poveikio padarinius- nužiūrėjimą, programas kenkiančias sveikatai, bizniui, meilei ir kt., išlaisvina nuo energetinių parazitų. Valo biolauką nuo kenksmingos energijos. Naudojamas gyvenamųjų ir darbo patalpų, įvairių meno kūrinių, daiktų, produktų, skysčių ir kt. energetiniam valymui. Taikomas esant enurezei, įvairaus pobūdžio skausmams, taip pat tromboflevitui, varikoziniam venų išsiplėtimui šalinti. Naikina uždegiminius procesus. Naudojant kartu su Farun-Buda valo ir atstato konkrečių organų bei čakrų (energetinių centrų) optimalų darbo režimą. Šį kanalą galima naudoti apsaugai bet kokioje vietoje ir bet kuriuo metu ir sau, ir kitiems.

Kanalas Zevs
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Sustiprina kitų kanalų poveikį, jeigu naudojamas kartu su jais. Dažniausiai naudojamas kartu su kanalu Firast. Labai galingas valantis kanalas. Atstato čakrų darbą, gydo psichinius susirgimus, šalina streso ir nerimo priežastis ir pasekmes. Valo kraujagysles, daro jas lankstesnes, padeda kovoti su įsisenėjusiomis baimės fobijomis ir asmeniniais kompleksais. Valo galvą nuo „energetinio purvo“, sąlygoja minčių švarumą, padeda susilaikyti nuo žalingų įpročių potraukio, šalina galvos skausmo pasekmes ir priežastis, atstato optimalų skydliaukės darbo režimą, padidina ir išlygina aurą.

Kanalas Kraon
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Analogiškas kanalui Džilius, tačiau švelnesnis. Tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms.  Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia  blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Kanalas Džilius
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Analogiškas kanalui Kraon tik stipresnis. Naudojamas esant bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos. Padeda normalizuoti kraujo sudėti, atstatyti reikiamus kraujo parametrus.

Kanalas Kurf
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Darbas su pakitusiu spaudimu kaukolės viduje, akispūdžiu, glaukoma, valant galvą po hipertoninės krizės (retais atvejais). Kaukolės kaulų atstatymas (tik kūdikiams).

Kanalas Ninalis
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Širdies ir širdies kraujotakos ligos. Kartais naudojamas kaip papildomas dirbant su kitais kanalais esant gripui ir alergijai.

Kanalas Ranul
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Naudojamas akių ligoms gydyti. Daug kuo yra kanalo Surij- Sanlaj analogas, tačiau stipresnis (aštresnis).

Kanalas Raun
Blokuojantis dažnis Akbal
Paskirtis

Naudojamas esant chroniškam alkoholizmui, narkomanijai ir rūkymui. Nuima poreikį išgerti ar vartoti narkotikus- pagirių ir laužymo sindromą“.

Kanalas Risur
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Inkstų, kepenų, skrandžio ir virškinamojo trakto gydymas (infekcija, apsinuodijimas ir pan.). Gali pakeisti kanalą Sviatoj Moisej. Tinka naudoti pakraunant vandenį ar druską.

Kanalas Surij- Sanlaj
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Taikomas esant akių ir odos susirgimams, yrantiems, negyjantiems uždegimams ir žaizdoms, gangrenai, alergijai. Kraujo valymas nuo parazitų.

Kanalas Sviatoj Buda
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Sąnarių ir skrandžio gydymas, virškinamojo trakto auglių naikinimas.

Kanalas Sviatoj Jesus
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Sąnarių funkcijų atstatymas. Peršalimo ligų ir gerklės susirgimų gydymas, kraujo spaudimo normalizavimas (hipertonija, hipotonija, distonija), temperatūros mažinimas. Naudojamas energetiniam patalpų valymui ir priešiškai nusiteikusių esybių (sutvėrimų) išvarymui.

Kanalas Sviatoj Moisej
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Darbas su plaučiais ir kvėpavimo takais, kepenimis, inkstais, skrandžiu. Daug kuo analogiškas kanalui Risur. Nedirbti tam pačiam organui vienu metu su kanalu Risur.

Kanalas Sviatoj Muchamed
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Visos alerginių susirgimų rūšys, žaizdų gydymas, hormoninio fono normalizavimas. Apgamų, karpų ir ne vietoje augančių plaukų naikinimas. Patartina su probleminėmis sritimis dirbti pusiau kontaktiniu būdu, pasirenkant tinkamą nuostatą. Poveikio efektas gerokai sustiprėja naudojant kartu kanalą Surij-Sanlaj.

Kanalas Sinrach
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Tai moterų atjauninimo energijos kanalas. Normalizuoja hormoninį foną, išlygina raukšles, patempia, skaistina odą. Skydliaukės gydymas. Dirbant su bet kokiu organu pagreitina efektą, rezultatas būna geresnis.

Kanalas Sinlach
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Tai vyrų atjauninimo energijos kanalas. Normalizuoja hormoninį foną, išlygina raukšles, šalina senėjimo simptomus, pakelia tonusą, didina potenciją. Skydliaukės gydymas. Dirbant su bet kokiu konkrečiu organu, pagreitina sveikimo ir gijimo procesą.

Kanalas Ural
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Naudojamas esant bet kokiems peršalimo sukeltiems negalavimams, taip pat prieš gripą ir meningitą. Energijos perdavimas vyksta dažniausiai pagal bendrą schemą, tačiau nėra ir draudimų dėl taikymo kažkokiai konkrečiai sričiai.

Kanalas Farun
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų gydymui. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą. Tinka energetinio masažo procedūroms.

Kanalas Šaon
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Viso organizmo ir atskirų organų valymui ir įvairių susirgimų pašalinimui. Kanalo veikimo pobūdis- sudaužyti, sunaikinti, išvalyti, pašalinti. Bet kokios užsistovėjusios ir kenksmingos energijos sankaupų, darinių bei energetinių blokų pašalinimui. Naudojamas kepenų, inkstų, tiesiosios žarnos, ginekologinių ir urologinių susirgimų gydymui, taip pat  esant impotencijai. Tinka stuburo valymui, kai dėl traumų, susirgimų, auglių ir kitų priežasčių stuburu negali normaliai tekėti energija. Taip pat naudojamas esant tarpslankstelinėms stuburo išvaržoms.  Akmenų, esančių inkstuose, kepenyse ar tulžies pūslėje sutrupinimui ir pašalinimui. Tinka sinusito gydymui, plaučių valymui nuo skysčio.

MAGINIS  BLOKAS  

Kanalas Pervyj Magičeskij (1-й Mагический)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Labai stiprus valymo ir apsaugos kanalas. Naudojamas nuimti nužiūrėjimams, užkalbėjimams, prakeiksmams, meilės magijai ir kitoms neigiamos energijos programoms. Visą neigiamą efektą gražina tai atlikusiems asmenims. Harmonizuoja emocinę būseną, panaikina stresą ir psichines krizes, mažina įtampą, nuramina.
Kanalas Agni 
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 
Vyriškos energijos srautas (vystimasis, dinamika, aktyvumas, veržlumas, spaudimas). Iššaukia entuziazmą, panaikina depresiją ir stresą, atstato gyvybines jėgas, stipriai valo. Patariamas naudoti esant chroniško nuovargio sindromui, apatijai, nesugebėjimui realizuoti savo kūrybinius sumanymus materialinėje plotmėje. Sąlygoja biznio, materialinės gerovės augimą, planų ir idėjų realizaciją, įsitvirtinimą sociume. Gali būti naudojamas transportui sustabdyti.
Kanalas Chum
Blokuojantis dažnis Imiš
Paskirtis 
Moteriškos, pasyvios energijos kanalas, turi valantį nusiurbiantį poveikį. Stipriai valo, apsaugo nuo skandalų, muštynių, nuima stresus, įtampą ir agresiją. Tinkamas patalpų valymui.
Kanalas Agni- Chum
Blokuojantis dažnis Kum- Chu
Paskirtis
Universalus kanalas. Naudojamas esant sunkiems atvejams, gydant įvairius susirgimus ir negalavimus. Stipriai valo nuo magijos, burtų, nužiūrėjimų, prakeiksmų  ir bet kokios neigiamos energijos. Sąlygoja išsilaisvinimą iš kenksmingų sutvėrimų (energetinių esybių).Vyriškas šio kanalo aspektas (Agni) valo ir pripildo biolauką aktyvumo, judėjimo, veiklos energija, moteriškas (Chum)- sutraukia visą sunkią, kenksmingą energiją, panaikina agresiją. Šis kanalas atstato energetinę pusiausvyrą, energetinį In ir Jan balansą.
Kanalas Anael
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Meilės kanalas. Naudojamas kaip harmonizuojantis. Savyje neša gėrio ir kūrybos energiją. Naudojamas, kad būtų išvengta barnių ir skandalų.  Padeda sukurti harmoningus, draugiškus santykius ir pozityvų požiūrį į Jus bei kitus, patenkančius į kanalo veikimo zoną asmenis. Mažina stresą, nerimą, įtampą, agresiją. Atstato vidinę pusiausvyrą, sukuria palankią aplinkinių nuomonę bei vertinimą apie Jus bei Jūsų pasirinkimus.
Kanalas Bonn
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 
Skirtas darbui su sunkiai sergančiais, nesikeliančiais iš lovos asmenimis. Suteikia lengvumą, pagerina bendrą savijautą, kai kiti kanalai nepadeda arba veikia per lėtai. Rekomenduojamas esant insultui ir kitoms sunkioms, ilgai besitęsiančioms ligoms. Naudojamas levitacijos gebėjimų vystymui.
Kanalas Gekata
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Naudojamas bet kokiems krūtų susirgimams, išskyrus mastopatiją. Padidina ir koreguoja krūtinės formą.
Kanalas Do
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 
Astralinių kelionių, informacinis kanalas. Turite būti įsitikinę, kad dirbant su šio kanalo energija Jums niekas nesutrukdys (stipresnis garsas, skambutis ir kiti netikėti aplinkos veiksniai gali sutrukdyti Astraliniam kūnui teisingai įeiti į Fizinį).
Kanalas Zolotaja Piramida (Золотая Пирамида)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis
Stipriai valo ir apsaugo žmones ir nekilnojamąjį turtą. Gydo nudegimus, žaizdas, gerai dirba su čakromis ir stuburu, ištraukia destruktyvią, ardančią, kenksmingą energiją ir vietoje jos gražina švarią.
Kanalas Luli
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Darbas esant šizofrenijai ir vaikų cerebraliniam paralyžiui.
Kanalas Lugra
Blokuojantis dažnis Suerte
Paskirtis 
Gyvūnų ir augalų gydymas. Kanalas atveriamas bet kokiam gyvūnui, paukščiui ir pan.
Kanalas Lunnij svet (Лунный свет)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Anestezija. Dantų skausmas, žaizdos ir pan., išskyrus neaiškias traumas ir podagrą. Nėra gydantis, veikia tik kaip nuskausminantis, tačiau nepašalina skausmo priežasties.
Kanalas Mama
Blokuojantis dažnis Kum- Chu
Paskirtis 
Galingas valantis kanalas. Pašalina kenksmingą, sunkią energiją iš žmogaus biolauko ir fizinio kūno. Panaikina nužiūrėjimus, prakeiksmus, jungtis su žemutinio pasaulio elementais ar struktūromis. Gerai veikia nuiminėjant giminės prakeiksmus. Vartojamas esant išreikštai pacientų agresijai- ramina, harmonizuoja vidinę būseną, pašalina pyktį ir agresiją, stresus, koreguoja elgesį. Neša pasyvumo, ramybės energiją.
Kanalas Midi
Blokuojantis dažnis Imiš
Paskirtis 
Žemiškas kanalas, neša žemės planetos informaciją. Sąlygoja sąmonės valymąsi ir plėtimąsi, energetinio matymo atvėrimą, vysto energetinį žmogaus kūną aktyvizuodamas viršutiniųjų čakrų darbą. Padeda diagnozuoti susirgimus, suteikia informaciją apie tai, kokia korekcija, gydymas ar procedūros bei kiti veiksniai gali padėti. Atsako beveik į visus klausimus, suteikia informaciją apie praeitį, dabartį ir ateitį. Padeda rasti užmirštus ar pamestus daiktus, panaikina biolokacijos nukrypimus ir kliūtis, organizuoja susitikimus.
Kanalas Gektas
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 
Galingas informacinis kanalas. Valo ir panaikina viską, kas trukdo priimti informaciją. Kanalas stipriai valo ir plečia sąmonę, sąlygoja kūrybinių gebėjimų vystymą. Veikdamas poroje su kanalu Midi atsako į bet kokius klausimus (atidaryti vienu metu).
Kanal osviaščenyja predmetov (Канал освящения предметов)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Puikiai valo bet kokius daiktus ir prekes nuo negatyvios energijos, užpildo juos švaria energija.  Naudojamas gyvenamųjų patalpų, ofisų, sandėlių, parduotuvių valymui. Suteikia galimybę gaminti ir pakrauti amuletus patiems įvairiausiems tikslams.
Kanalas Sutra-Karma
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Karmos panaikinimas iki 7 kartos (atveriamas pacientui tik 1 kartą per metus). Kanalas nepanaikina karmos, užsidirbtos šiame gyvenime.
Kanalas Tata
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Svorio mažinimas ir normalizavimas, odos patempimas, medžiagų apykaitos reguliavimas, hormoninio fono normalizavimas. Kanalo energija neleidžia sumažinti svorio žemiau vidutinės normos ribos, bet padeda pasiekti normą, jeigu svoris per didelis. Esant normaliam paciento svoriui, darbas vyksta su endokrinine sistema.
Kanalas Tor
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 
Skausmo nuėmimas (išskyrus galvos skausmą), kenksmingos, blokuojančios energijos išskaidymas.
Kanalas Chutta
Blokuojantis dažnis Ebbi
Paskirtis
Naudojamas retais atvejais, kai darbas su kitais kanalais neatneša norimo efekto. Tinka bet kokiems negalavimams (kai sveikimo procesas užsitęsia) ir sudėtingoms situacijoms.

MAGISTRINIS BLOKAS

Kanalas Ass
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis
Naudojamas prieš išorinį energetinį poveikį. Nukenksmina agresorių, šis praranda savo jėgą.
Kanalas Astralnyj parašok (Астральный порошок)
Blokuojantis dažnis Muan
Paskirtis 
Tai valantis ir atstatantis organų darbą kanalas. Universalus, tinka bet kokiems susirgimams. Valo ir atstato pažeistų organų darbą tuomet, kai nepadeda kiti kanalai. Ypač gerai veikia prieš vėžinius susirgimus. Sustabdo uždegimų ir vėžinių susirgimų progresavimą, sumažina sergančiųjų kančias, net visiškai beviltiškų ir labai sunkiai sergančių ligonių. Kanalas Dchanvantari (Gydantis Dievus)
Blokuojantis dažnis Esanab
Paskirtis 
Naudojamas tik sau arba kitam Magistrui esant bet kokiems susirgimams. Negalima dirbti su šiuo kanalu neduodant aiškios veiksmo programos arba nuostatos! Nenaudojamas žmonėms, kurie nėra Kosmoenergetikos Magistrai! 
Kanalas Lei- Gunn
Blokuojantis dažnis Letra
Paskirtis 
Suteikia galimybę išeiti į kosminius lygmenis ir judėti paraleliniuose pasauliuose. Sąlygoja psichinių sutrikimų korekciją. Kanalas Mektabu
Blokuojantis dažnis Envio
Paskirtis 
Magistrų apsaugos kanalas. Stipriai sutankina energetinį lauką (biolauką).
Kanalas Nalli
Blokuojantis dažnis Esanab
Paskirtis 
Naudojamas astralinėms kelionėms. Gerai dirba poroje su kanalu Lei- Gunn. Sveikatos srityje veikia viską, kas susiję su seksualiniu potraukiu ir fiziniu jo patenkinimu. Šalina impotencijos priežastis, normalizuoja prostatos veiklą ir pan.
Kanalas Nirvana
Blokuojantis dažnis Muan
Paskirtis 
Skirtas vėžinių susirgimų naikinimui (išskyrus 4 stadijos skrandžio). Naikina bet kokius gerybinius ir piktybinius darinius (auglius, cistas, miomas ir pan.)
Kanalas Pardžanja
Blokuojantis dažnis Letra
Paskirtis 
Naudojamas žemutiniuose lygmenyse apsaugai nuo blogio jėgų, gerai nuima „kapinių magiją“. Tinka kovai su vėžiu (iki 4 stadijos).
Kanalas Pirva
Blokuojantis dažnis Esanab
Paskirtis 
Taikomas magijos ir bet kokių priešiškų veiksmų poveikiui pašalinti. Tinka virškinamojo trakto susirgimų ir ligų korekcijai.
Kanalas Tu
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis
Apsauga, energetinio matymo vystymas, kontaktai su paraleliniu pasauliu. Šio kanalo energiją taikyti tik sau.
Kanalas Ulgen
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 
Apsauga nuo nenorimų kontaktų, įkyrių žmonių.
Kanalas Šiva
Blokuojantis dažnis Muan
Paskirtis 
Atminties stiprinimas ir plėtimas, intelekto augimas, potraukio žinioms ir kūrybai didinimas. Darbas su širdies- kraujagyslių sistema. Gerai pašalina burtus, bet kokį maginį poveikį ir programas (meilės magiją, ritualinę magiją, magiją atliktą naudojant kraują, plaukus ir pan.)
Kanalas Indra
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 
Naudojamas žemutiniuose lygmenyse apsaugai nuo blogio jėgų ir apsaugai nuo energetinių esybių astralinių kelionių metu.
Kanalas Perun
Blokuojantis dažnis Agua
Paskirtis 
Veikia ir apsaugai, ir puolimui. Tinka sunkiai sergančių asmenų valymui ir visokių energetinių esybių (sutvėrimų) išvarymui, net jeigu jie labai stiprūs ir kitais kanalais neišvaromi. Naudojamas maginiam kažkokio asmens blokavimui („mediumo“, burtininko, mago), kuris bando prisijungti ir kažkaip paveikti. Tinka kvėpavimo sistemos susirgimų korekcijai.
Kanalas Glaich
Blokuojantis dažnis Nube
Paskirtis 
Sunaikinimas jau pamirštų, kadaise sukurtų ir išsigimusių fantomų, apsauga nuo energetinių sutvėrimų. Labai stiprus ir veiksmingas, neturintis kitų panašių KEN analogų patalpų valymas.
Kanalas Vudu
Blokuojantis dažnis Mundo
Paskirtis 
Žmogaus, kuriam yra atveriamas šis kanalas, priimamų sprendimų korekcijai ir pakeitimui. Prišaukia energetinius sutvėrimus (esybes).
Kanalas Pan
Blokuojantis dažnis Pikaro
Paskirtis 
Suteikia pirmumą ginčuose, derybose, sandėriuose, aukcionuose ir pan. Galima įtakoti svarbių dokumentų pasirašymą, susitarti, įkalbėti, įvykdyti naudingą sandėrį.
Kanalas Sulija
Blokuojantis dažnis Vida
Paskirtis 
Žalojantis, kenkiantis kanalas. Pritraukia į žmogaus kokoną purviną, kenkiančią energiją ir energetinius Sutvėrimus. Prasideda lėtas ir nuoseklus kūno irimas- skausmai, silpnumas ir pan. Tai priešiška energija ir naudojama tik kraštutiniu atveju.
Kanal Fantomnych operacij (Канал Фантомных Операций)
Blokuojantis dažnis Tonto
Paskirtis 
Skirtas veiksmams su energetiniu dvyniu  ar dvyniais. Magistro Fantomas gali būti naudojamas įvairiais tikslais. Visos tokio pobūdžio operacijos pareikalauja ypač daug energijos- šis kanalas padeda išsaugoti asmeninę energiją ir veikti efektyviau. 
Kanalas Ukko
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 
Kanalo Tu analogas. 
Kanalas Aiske
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 
Kanalo Tu analogas. 
Kanalas Toka-Ton
Blokuojantis dažnis Violensija
Paskirtis 
Galingas Meilės kanalas, neturintis jokių panašių KEN analogų. Naudojamas kaip harmonizuojantis. Nuima agresiją, stresus. Žmogus, esantis kanalo veikimo zonoje, iššaukia priešingos lyties asmenų simpatijas ir potraukį.
Kanalas Sirius
Blokuojantis dažnis Kallar
Paskirtis 
Kosminis informacinis kanalas. Atsako į bet kokius klausimus, sąlygoja aiškiaregystės vystymą. Tinka naudoti atliekant diagnostiką.
Kanalas Miluti
Blokuojantis dažnis Kallar
Paskirtis 
Kanalo Sirius analogas. Gerai dirba poroje su kanalo Sirius energija. Informacija priimama įvairių nuorodų, atsirandančių vaizdinių, aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir aiškaus žinojimo būdu. 
Kanalas Dista
Blokuojantis dažnis Nadi
Paskirtis 
Žalojantis, kenkiantis kanalas. Naudojamas energetinių Esybių ir kitų priešininkų sunaikinimui. Dirbti taip pat, kaip su kanalu Sulija. 
Kanalas Takke
Blokuojantis dažnis Nada
Paskirtis 
Kanalo Dista analogas. Dirbti taip pat, kaip su kanalu Sulija. 
Kosmoenergetikos mokymai šiuo metu vyksta nuotoliniu būdu ir tiesiogiai Lietuvoje (Kaune).
Teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com