Teta metodas

 

Teta metodo (Theta Healing®) pradininkė yra Vianna Stibal. Ji pati atrado ir aprašė,  šį unikalų energinio poveikio metodą, save išgydė nuo ligų, prieš kurias medikai buvo bejėgiai. Po tūkstančių pacientų išgydymo susiformavo pagrindai ir technikos,- dabar tai plačiai pasaulyje paplitęs Energinio poveikio metodas.

Apie Teta metodą (Teta gydymą)

1f219f7500

Teta Gydymas – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Esant Teta būsenoje, smegenų bangos sulėtėja iki 4-7 virpesių per sekundę ir tai leidžia pasiekti ypatingai aukštą sąmoningumą.

Mokslininkai jau pripažįsta, kad Teta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, išgrynina proto aiškumą ir kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, atveria galimybes momentiniam išgijimui.

Šioje būsenoje yra įmanoma susisiekti ir dirbti kartu su Kūrėju, su Šaltiniu, Visata, Dievu (pavadinimas priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų). Įėję į Teta būseną galime vykdyti galingus gydymus, akimirksniu transformuoti giluminius blokus, šalinti neigiamus įsitikinimus ir patyrimus, pasąmonės ir visos žmogaus Esybės (visuose lygmenyse) traumas.

Palaikydami Teta bangų dažnį ir susijungę su Kūrėju, mes akimirksniu galime pakeisti materialinę ir dvasinę realybę.

Kaip veikia Teta Gydymas (Theta Healing®)?

Teta Gydymo (Teta sesijos) metu yra sąmoningai keičiamas smegenų darbo dažnis ir spinduliuojamų impulsų amplitudė. Patenkama į “aukštesniojo intelekto“ būseną, kurios metu yra siunčiama norimų pakeitimų, išgydymų formulė, vėliau stebimi pokyčių, įsitikinimų pakeitimo, išgijimo procesai (per teta specialistą visus pokyčius ir išgydymus atlieka Viso Kas Yra Kūrėjas). Labai svarbu tai, kad bet kokie pasikeitimai vyksta norimuose, pasirinktuose ar visuose keturiuose žmogaus įsitikinimų lygiuose ir net DNR .

biodnrTeta Gydymas – tai tarsi energinės žmogaus struktūros perkeitimas. Jei žmoguje yra susikaupę daug neigiamų emocijų (pykčio, kitų kaltinimo, savigraužos arba kaltės jausmo, nenoro prisiimti atsakomybę, baimės ir vengimo keistis ir pan.), pasveikimas gali būti užblokuotas, tuomet tenka padirbėti su tuos blokus sąlygojančiais įsitikinimais, juos paleisti arba perkeisti į pozityvius.

Jeigu žmogus nesipriešina išgijimui, neblokuoja jo savo įsitikinimais ar neigiamomis programomis, tada įmanomas momentinis išgijimas – per kelias sekundes. Šio metodo įkūrėja Vianna Stibal savo knygoje „Teta gydymas“ aprašo daugybę stebuklingo išgijimo atvejų ir visa tai buvo atlikta per Teta lygmenį susijungus su Kūrėju, perdavus pacientams išgijimo programas.

Kas yra Teta gydymas?

Teta Gydymas (Theta Healing®) – tai proto, sielos ir kūno perkeitimas energetiniame ir DNR lygmenyse.  Tai bendra kūryba su Dievu. Galima pavadinti, kad tai ypatingas kreipinys į Dievą (Kūrėją) esant teta bangose, tai lyg malda, tačiau su stipriais organizmo performavimo, sveikimo, blokų ar pažeidimų pašalinimo kodais. Tokios sąveikos galimybes dabar patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje.

Galima užsisakyti individualią Teta sesiją, kurios metu bus dirbama su paciento pažeidimais, blokais, negalavimais, o jeigu reikia, tai ir su įsitikinimais ar skausmingomis patirtimis, jas išvalant, perprogramuojant, perkeičiant į pozityvias. Šis metodas leidžia itin efektyviai šalinti giluminius pažeidimus, slypinčius žmogaus pasąmonėje bei keisti tokias patirtis lydinčius įsitikinimus. Teta sesijos metu yra ieškoma šių giluminių pažeidimų, gali būti naudojamos įvairios jų fokusavimo, suradimo technikos: kasinėjimas, skenavimas, testavimas, pokalbis, paciento gražinimas į praeitį, pokalbis su jo Aukštesnuoju „Aš“  ir pan.

Sesijos metu specialistas naudoja teta metodą (Theta Healing®) taip pat kitas įvaldytas Energinės medicinos, Energinio poveikio, Dvasinės chirurgijos, Kosmoenergetikos praktikas.

Suradus esminius pažeidimus jie yra šalinami ir perkeičiami tuose lygmenyse, kur egzistuoja, kur yra įsitvirtinę. Teta sesijos metu dirbama, baziniame, genetiniame, istoriniame (arba praeities) ir Sielos lygmenyse. Per šiuos lygmenis galima pasiekti programas, kurios įtakoja visą kliento giminę ir persiduoda per giminės genus, elgesio programas. Pasiekiamos ir genetiškai perduodamų ligų priežastys.

Teta sesijos metu yra įmanomas:

 • ilgalaikių blokų ir trukdžių žmogaus gyvenime pašalinimas,
 • negalavimų panaikinimas ir viso žmogaus organizmo ar pažeistos vietos perkeitimas, atstatymas, sveikatinimas,
 • kenkiančių įpročių pašalinimas
 • charakterio savybių perkeitimas
 • požiūrio, reakcijų į dirgiklius perkeitimas
 • blokų kūrybai pašalinimas
 • naujų jausmų įsisavinimas
 • naujų įsitikinimų, leidžiančių kitaip elgtis ir sąveikauti su aplinka bei žmonėmis, įdiegimas
 • genetinių pažeidimų pašalinimas
 • Sielos žaizdų išgydymas
 • giluminės kančios išsklaidymas
 • išbarstytų Sielos fragmentų susigrąžinimas…

Teta sesija vyksta per Skype arba tiesiogiai atvykus į sesiją nuvuln7matytu laiku (Kaunas). Paprastai sesija užtrunka iki 1 val. Pokyčiams realizuotis gali būti reikalingos papildomos sesijos.

Ruošiantis sesijai rekomenduojama atsigerti vandens, kad organizme nesijaustų vandens trūkumo. Sesijos metu vyks įvairūs testai ir informacijos nuskaitymas, kad tam nebūtų trukdžių, paciento kūnas neturi būti dehidratuotas (neturi trūkti organizme vandens). Rekomenduojama sesijos metu  šalia savęs turėti vandens.

Visos sesijos metu Gydovas (teta sesijos vedėjas) prieš atlikdamas bet kokius pakeitimus pasiklaus ar sutinkate, kad tokio pobūdžio pakeitimai būtų atlikti, tad pacientas visada galės rinktis, ką jis nori ir yra pasirengęs keisti, o ką dar nori atidėti vėlesniam laikui.

Prieš sesiją patariama apgalvoti, kas labiausiai vargina, su kuo norite kad padirbėtų gydovas sesijos metu.

 Užsisakyti teta sesiją galite el.paštu kosmoenergetika@gmail.com