Verslui

KAIP PRITRAUKTI NORIMĄ VERSLO SĖKMĘ?

Verslo sėkmė labai priklauso nuo svarbių įvykių vyksmo laiko: reikšmingas dalykinių partnerių, akcininkų susirinkimas, įmonės įkūrimas, sprendimo plėtrai priėmimas, sutarčių pasirašymas, investicijos ir kiti panašūs didelę reikšmę tolesnei įmonės veiklai turintys įvykiai, vykstantys tam tikru laiku, savyje neša užprogramuotas augimo, plėtros, o gal net nuostolių, nesutarimų, barnių ir net bankroto programas. Todėl labai svarbu parinkti tinkamą būsimų įvykių laiką, pagal mūsų norimus ir turimus tikslus.


  • Padedu parinkti tinkamą įvykių laiką, kad šie vystytųsi ir turėtų norimą augimo, ar kaip tik priešingai, mažėjimo tendenciją.
  • Konsultuoju dėl tinkamo investicijų laiko.
  • Peržiūriu ir nusakau įmonės ar verslininko ateities prognozes būsimam laikotarpiui.

Norint  padidinti verslo sėkmę, įgyti pranašumą ir energetinį potencialą prieš konkurentus, kartais tikslinga naudoti sėkmę pritraukiančius asmeninius ar įmonės talismanus.  Kad padidinti verslininko ar verslo įmonės apsaugą- amuletus.

  • Konsultuoju dėl talismanų ir amuletų parinkimo, įvedu parinktą programą, kad jie padėtų mums siekti norimo tikslo ir pakraunu juos reikiamo potencialo energija.

Šitaip paruošti talismanai ar amuletai veikia kaip astralinių sūkurių generatoriai, pritraukiantys būtent tuos pagal įvestą programą norimus pokyčius. Tai realizuojasi sėkmingais sandoriais, verslo konkurencingumo didėjimu, įmonės augimu ir ją lydinčia visapusiška sėkme. Amuletai ar talismanai pakraunami naudojant maginius ritualus ir veiksmus, sujungiami su atitinkamos reikalingos energijos srauto kanalais. Tai profesionalus ir aukštos kvalifikacijos specialisto darbas ir jis sąlygoja bei padeda mums pasiekti svarbius, kartais esminius verslo pokyčius. Tai magija verslui ir sėkmei.

               

 

  Informacija apie paslaugas teikiama   el.paštu: kosmoenergetika@gmail.com